Elita 5 - Harroje Vetmine Chords & Tabs

 

Harroje Vetmine Chords & Tabs

Elita 5 Chords & Tabs

Version: 1 Type: Chords

Harroje Vetmine Chords

   
tab by : Angie

ELITA 5 - 'Harroje Vetmine' 

A
Nese sonte ndihesh vetem
F#
dhe ke frike te shohesh endrra
D
shuaj driten ndize zemren
E
do te me gjesh mua brenda (x2)

REFRENI
[ Tab from: https://www.guitartabs.cc/tabs/e/elita_5/harroje_vetmine_crd.html ]
D            A
Dhe lindi kenga e dashurise
D               A
qe kurre per ty s'do kete mbarim
        E
kjo kenge perjete
       A
mbetet kujtim

Me ty asgje nuk do te ndroj
le te me falin boten mua
cdo vajze tjeter qe e takoj
ben me teper te te dua.