Elita 5 - Dua Te Vdes Chords & Tabs

 

Dua Te Vdes Chords & Tabs

Elita 5 Chords & Tabs

Version: 1 Type: Chords

Dua Te Vdes Chords

   
Song: Dua Tė Vdes 
Band: ELITA 5 

Am
Dua tė vdes 
C
Dhe pse jam i ri 
Dm      C
Ndoshta kur do tė dėgjosh 
G       Am
Do tė qash dhe ti 
[ Tab from: https://www.guitartabs.cc/tabs/e/elita_5/dua_te_vdes_crd.html ]
Refren:
C        Dm 
Por dije se kam vdek'
   G  C
Dhe zemra mu bo hi
Am   Dm 
Dhe s'mendoj 
F G Am
Mė pėr ty 

Am
Ndoshta do tė gėzohesh 
C
Se nga unė do tė lirohesh 
Dm      C
Ndoshta do tė qash
G        Am 
Se nga unė do te ndahesh

- Edhe pjesa tjeter shkon njejt.