Alban Skenderaj - Nese Thua Po Chords & Tabs

 

Nese Thua Po Chords & Tabs

Alban Skenderaj Chords & Tabs

Version: 1 Type: Chords

Nese Thua Po Chords

   
Am

Am           Dm        
Nese ti me do pa asnje kusht 
G            Am
Po nese nuk me do si nje qellim 
Am              Dm
Po nese ti me do vetem si nje njeri 
G         C   Am    
Po veten me dhuro pa hezitim 

Am        Dm   F   G    Am        
Dhe nese thua po un do jetoj vetem per ty 
Am    Dm      C    Dm  E
Nese thua po ne qdo qelize do jemi dy 

E  Am                    Dm   
Nese ti vertet mua me do ne te dy do jemi nje zemer oo
G                       Am  G
Nese ti vertet mua me do ne frymen tende do jetoooooj 
Am                      Dm  
Nese ti vertet mua me do ne te dy do endim ne perjetsi oo
G                   Am  G    
Nese ti me thua po un per ty do ekzistoj 
[ Tab from: https://www.guitartabs.cc/tabs/a/alban_skenderaj/nese_thua_po_crd.html ]
Am                G   Dm      
S kam me shum se sa kete ndjenje per ty 
G           Am
As fjal te medha as pasuri 
Am               Dm
Por nese ti me do thjeshte per ate qe jam 
G          Am  
Mos me refuzo se ti e di.. 

Am      Dm       G     Am        
Qe nese thua po un do jetoj vetem per ty 
Am    Dm        C  Dm   E   
Nese thua po ne qdo qelize do jemi dy 

E  Am                E    Dm   
Nese ti vertet mua me do, ne te dy do jemi nje zemer 
G                        Am  G
Nese ti vertet mua me do, ne frymen tende do jetoooooj
   Am                    Dm  
Nese ti vertet mua me do, ne te dy do endim ne perjetsi 
G                   Am  G      
Nese ti me thua po, un per ty do ekzistoj 

Pjesa ku fishkellen dhe thote po po po: Am Dm G Am G Am Dm G Am G

G       F       G     Am      
Dhe nese thua po un do jetoj vetem per ty 
Am    F       G     Dm  E       
Nese thua po ne qdo qelize do jemi dyyy 

Nese ti vertet mua me do, ne te dy do jemi nje zemer 
Nese ti vertet mua me do, ne frymen tende do jetoj 
Nese ti vertet mua me do, ne te dy do endim ne perjetsi 
Nese ti me thua po, un per ty do ekzistoj, ekzistoj vec per ty.